ایران بیستی عزیز - با توجه به درخواستهای زیاد همراهان همیشگی ایران 20 مبنی بر راه اندای مجدد سیستم پرداخت ، امکان پرداخت انلاین در سایت فراهم شده است . لطفا برای شارژ حساب خود به قسمت بالا صفحه موجودی - افزایش اعتباربیستک مراجعه کنید.
شبکه چیست ؟

یکی از مدرنترین امکانات جوامع مجازی امروزی پیدا کردن افراد با علایق یکسان و همینطور اطلاع رسانی واضح و شفاف در مورد همه چیزها و همه اشخاص است ، ایران 20 در راستای ارائه خدمات بهتر با بررسی مشکلات و فرصتهای این نوع سرویس ، سیستم شبکه را به تمام کاربران وب فارسی تقدیم میکند شبکه ها در ایران 20 دارای خصوصیات خاصی هستند:

  • مانند اینکه در ایران 20 شبکه تکراری وجود ندارد یعنی مثلا برای شهر مشهد 10 شبکه با نامهای متفاوت ایجاد نمیشود و تمام مشهدیها میتوانند در شبکه مشهد عضو شوند.
  • دوم اینکه شبکه ها در ایران 20 تماما توسط تیم مدیریت و پلیس سایت و مدیر هر شبکه کنترل و بررسی میشوند بنابراین در شبکه های ایران 20 مطالب خلاف اخلاق و ادب وجود نخواهد داشت.
  • سوم اینکه ایران 20 امکان اعطای مدیریت شبکه به مالکان یک تجارت و یا یک شخص و حتی شهرداری ها را نیز دارد که در اینصورت شبکه به عنوان شبکه مستقل شناسایی شده و توسط مالک آن اداره و به نظرات و مطالب کاربران رسیدگی و پاسخ داده خواهد شد که روال دریافت مالکیت شبکه در ادامه توضیح داده شده است .

کسب در امد یا انرژی سریع

شما می توانید با ارسال انواع مطلب، خبر، عکس، ویدئو، موسیقی که به طور اختصاصی برای شبکه های ایران 20 توسط خودتان تهیه شده باشد (یعنی از سایر سایتها کپی برداری نشده باشد) از شبکه های ایران بیست درآمد کسب نمایید. به عنوان مثال در صورتی که به کیش سفر کرده اید و یا اهل کیش هستید و تصاویر و یا مطالب اختصاصی از شهر کیش که در موبایلتان یا دوربین عکاسیتان که موجود است را به شبکه شهر کیش ارسال نمایید تا بعد از تایید توسط مدیر شبکه و انتشار آن به نام خودتان در صفحه اصلی شبکه به شرح زیر به شما اعتبار بیستک و یا انرژی تخصیص داده شود.

  • به ازای ارسال هر مطلب، تصویر، ویدئو، موسیقی، خبر و... اختصاصی 1 تأیید شده توسط مدیران شبکه 50 تا 5000 بیستک و یا 0.2 درصد انرژی کسب می نمایید.
1- مطلب اختصاصی به مطلبی گفته می شود که توسط خودتان تهیه شده باشد و از سایر سایتها کپی برداری نشده باشد.