ایران بیستی عزیز - با توجه به درخواستهای زیاد همراهان همیشگی ایران 20 مبنی بر راه اندای مجدد سیستم پرداخت ، امکان پرداخت انلاین در سایت فراهم شده است . لطفا برای شارژ حساب خود به قسمت بالا صفحه موجودی - افزایش اعتباربیستک مراجعه کنید.
چطور یک شبکه در ایران 20 ایجاد کنم

شما میتوانید برای شهرتان، مکان های دیدنی، رستورانها، هتلها، مراکز تفریحی، شرکتها و مارکهای تجاری، اشخاص اعم از سیاستمدارن، هنرمندان و هر شخص معروفی شبکه ایجاد کنید.
اگر میخواهید یک شبکه ایجاد کنید باید شرایط زیر را داشته باشید :
یا مالک حقیقی یا نماینده یک شبکه حقوقی باشید تا دسترسی ایجاد آن شبکه را بگیرید به عنوان مثال اگر شما مالک و یا نماینده مالک یک شرکت تجاری با نام یاران هستید میتوانید تقاضای ایجاد شبکه (( شرکت فناوری اطلاعات یاران خورشید)) را به ایران 20 ارسال نمایید این اطلاعات شامل :

  • نام و نام خانوادگی نماینده
  • شماره همراه
  • شماره فکس
  • نام و نام خانوادگی مدیر کل
  • شماره همراه
  • شماره فکس
  • معرفی نامه رسمی از شرکت

سپس این شبکه ایجاد و مدیریت آن در اختیار شما قرار میگیرد.
اگر شما یک شخص حقیقی هستید و مایل به ایجاد و یا دریافت مدیریت شبکه خود در ایران 20 هستید کافی است با ایمیل info@iran20.com مکاتبه نمایید تا راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

اما اگر میخواهید شبکه شهر خود و یا هر محلی را دلخواه ایجاد کنید باید موارد زیر را در نظر داشته باشید :

  1. نوشتن مطالب در مورد معرفی محل و دادن اطلاعات در مورد آن شبکه باید توسط قلم شما و یا یکی از مدیران شبکه شما تهیه شود و اجازه کپی برداری از منابع موجود در وب را ندارید.
  2. تصاویر مربوط به محل باید توسط خود شما و یا دوستان شما تهیه شده و از تصاویر موجود در وب مجاز به استفاده نیستید.
  3. حداقل 4 مطلب در مورد معرفی محل به اشتراک بگذارید.

به عنوان مثال ممکن است شما برای سفر به یک هتل در شمال کشور رفته باشید و از آنجا تصاویری نیز تهیه کرده باشید بنابراین به راحتی میتوانید شبکه این هتل را ایجاد نمایید و نوشته های خودتان و تصاویرتان را در شبکه قرار دهید.