0%
سیاوش باران وند

سیاوش باران وند

مرد متأهل از اهواز

10 شهریور 1362 (38 ساله)

تاریخ عضویت: 27 مهر 1396

سیاوش باران وند
ایران بیستی عزیز - با توجه به درخواستهای زیاد همراهان همیشگی ایران 20 مبنی بر راه اندای مجدد سیستم پرداخت ، امکان پرداخت انلاین در سایت فراهم شده است . لطفا برای شارژ حساب خود به قسمت بالا صفحه موجودی - افزایش اعتباربیستک مراجعه کنید.
اطلاعات عمومی
نام نمایشی: سیاوش باران وند
در یک خط: کارمند-صاحب امتیاز و مدیرمسئول-سردبیر استان ها-سرپرست...
جنسیت: مرد
دین: اسلام
وضعیت تأهل: متأهل
تاریخ تولد: 10 شهریور 1362 (38 ساله)
محل تولد: اهواز
محل سکونت: اهواز
خدمت سربازی: رفته ام
زندگی با: با خانواده
سیگار: نمیکشم
هدف از عضویت: پیدا کردن دوست جدید، پیدا کردن دوستان قدیم، ارتباط با فامیل و دوستان، پیدا کردن همسر مناسب، وقت گذرانی در وب، پیدا کردن دوستان اینترنتی، شرکت در بحث های گروهها و ...
اخلاق: دوستانه
درباره من: پخش و انتشار بعضی رسانه ها درباره بیوگرافی(زندگینامه) سیاوش باران وند،برای اینکه بدانید ایشان در چه زمینه هایی قادر به همکاری و مشاوره هستند و در اینترنت موجود است:
سیاوش باران وند(بارانی منجزی) متولد 1362/06/10 شهرستان دارالمومنین و باستانی شوشتر از استان همیشه قهرمان خوزستان می باشند بعد از اتمام تحصیلات مقدماتی که با وجود سختی و تلاش زیاد به خاطر دوری از خانواده،مستقل بودن و شروع به کار از سنین پایین و مشکلات،موفق به دریافت دیپلم در رشته فنی وحرفه ای(متالورژی) شدند. همچنین با وجود علاقه زیاد در رشته های علوم انسانی،ورزشی،هنری و... موفق به دریافت حکم ها و مقام هایی در عرصه نویسندگی،خوشنویسی،سردبیر استان ها رسانه ذاکرنیوز (پایگاه سیاسی ایران) و سرپرست نمایندگی استان همیشه قهرمان خوزستان،صاحب امتیاز و مدیرمسئول رسانه سیاسی و فرهنگی ایران باران نیوز،فعال رسانه ای در سطح کشور،عضو انجمن علوم سیاسی ایران،عضو اصلی(مستقیم) خانه مطبوعات استان خوزستان،همکار ساختارسازی برنامه تلویزیونی افق ایران و همچنین همکار موسسه آموزشی و فرهنگی علم و معرفت(تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش) ...شدند. اوایل سال 1384 بعد از اتمام خدمت مقدس سربازی،در گروه ملی فولاد ایران(اهواز) مشغول به کار شدند و بعداز طی چندین سال،کارمند رسمی صنایع شدندولیکن به خاطرکمک به رفع مشکلات جامعه و بخشی از مردم با اصرار اطرافیان وارد عرصه سیاست و تحقیقات ... شدند و بعد از کسب تجربیات در این زمینه ها توانستند به برخی اهداف دست یابند،وی دانش آموخته و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم سیاسی می باشند. درسال 1386 ازدواج کردند و حاصلش دو پسر به نام های محمدتقی و امیرعلی می باشند.
باران وند هم اکنون در حال کار برای بهتر شدن امور جامعه با ارائه طرح ها،پیشنهادات به برخی دوستان،مسئولین و مقامات مربوطه می باشند و همچنین ایشان تحلیلگر مسائل سیاسی و مدرس خصوصی در رشته های کارمند رسانه ای،خبرنگاری،مشاور برخی از مردم و مسئولین در زمینه های صنعت،سیاست،رسانه ... می باشند به گفته ایشان جهت همکاری و مشاوره با سایر اقشار مردم کاملا آمادگی لازم را دارند.
اطلاعات ظاهری
رنگ مو: مشکی
رنگ چشم: میشی
قد: 176 سانتی متر
وضعیت بدنی: متوسط
دیگران می گویند: معمولی ام
اطلاعات تحصیلی
میزان تحصیلات: فوق لیسانس
دانشگاه: اصفهان-خوزستان
رشته تحصیلی: علوم سیاسی-متالورژی
نوع رشته: علوم انسانی
در حال حاضر: تمام وقت مشغول به كار هستم
محل های کار:
  • صنایع-خبرگزاری-رسانه-جامعه...
رزومه: سیاوش باران وند(بارانی منجزی) متولد 1362/06/10 شهرستان شوشتر از استان همیشه قهرمان خوزستان می باشد بعد از اتمام تحصیلات مقدماتی که با وجود سختی و تلاش زیاد به خاطر دوری از خانواده و مستقل بودن و شروع به کار از سنین پایین و مشکلات فراوان موفق به دریافت دیپلم در رشته فنی وحرفه ای (متالورژی) شد. همچنین با وجود علاقه زیاد دررشته های علوم انسانی-ورزشی-هنری...موفق به دریافت مقام هایی درعرصه نویسندگی و خوشنویسی،سردبیر استان ها خبرگزاری ذاکرنیوز (پایگاه سیاسی ایران) و سرپرست نمایندگی استان همیشه قهرمان
اطلاعات علایق
رنگ مورد علاقه: همه
موزیکهای مورد علاقه: همه
فیلمهای مورد علاقه: همه
ورزشهای مورد علاقه: رزمی-شطرنج...
کتابهای مورد علاقه: سیاسی-تاریخی-رسانه ای... - http://iranbarannews.ir/
غذاهای مورد علاقه: همه
آیا به مسائل سیاسی اهمیت می دهید؟ متوسط
آیا مذهبی هستید؟ معمولی
آیا سینما می روید؟ خیلی کم
قدم زدن دو نفره را دوست دارید؟ زیاد
سفر دوست دارید؟ خیلی کم
آيا آدم معاشرتي و پر رفت و آمد هستيد؟ خیلی کم
چطور لباس می پوشید؟ کت و شلوار
فرد رویائی شما: خوش اخلاق وجذاب...
تست روانشناسی شخصیت
به خود امیدوار باشید ، دیگران شما را بانشاط، سرزنده، سرگرم کننده و جالب و جذاب مى بینند. شما دائماً مرکز توجه جمع هستید و از تعادل رفتارى خوبى بهره مند هستید. فردى مهربان، ملاحظه کار و فهمیده به نظر مى رسید. قادر هستید به موقع باعث شادى و خوشى دوستانتان شوید و اسباب هلهله و خنده آنها را فراهم کنید و در همان شرایط و در صورت لزوم بهترین کمک بر اعضاى گروه هستید.
5
گروهها