0%
ماه

ماه

زن

11 خرداد 1362 (37 ساله)

تاریخ عضویت: 26 خرداد 1391

دوووووووووووووووسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتتتتتتتتدددددددداااااااااااااااااااااارررررررررررمممممممممم
ایران بیستی عزیز - با توجه به درخواستهای زیاد همراهان همیشگی ایران 20 مبنی بر راه اندای مجدد سیستم پرداخت ، امکان پرداخت انلاین در سایت فراهم شده است . لطفا برای شارژ حساب خود به قسمت بالا صفحه موجودی - افزایش اعتباربیستک مراجعه کنید.
اطلاعات عمومی
نام نمایشی: ماه
در یک خط: پری
جنسیت: زن
دین: اسلام
تاریخ تولد: 11 خرداد 1362 (37 ساله)
زندگی با: با خانواده
سیگار: میکشم
اخلاق: خوش اخلاق، بد اخلاق، جدی، شوخ طبع، لجباز، دوستانه، خشک، رسمی
درباره من: من تا آخر سال 93 آنلاینم بعدش فقط یه معجزه است که کمکم کنه تا بازم در کنارتون باشم بدی هامو حلال کنید اگه تندی کردم حرفی زدم اگه کاری کردم که موجب ناراحتیت شد نیتم ناراحت کردن نبوده سوء تفاهم شده باور کن .... ناراحتم که سال 94 سایتو و دوستامو نمی بینم هر جا هستم دلم قرصِ اونی که هوای منو داره هوای دوستامو هم داره نمی خوام برام دعاکنید همین که کینه ازم به دل نداشته باشین برام کافیه از خانومای خوب سایت هم ممنون به خاطر همه ی خوبی هاشون مخصوصا اونایی که دوستای من بودنو این مدت نذاشتن تنهای را احساس کنم هر کدوم از دوستان دوست دارن حذف کنن این کارو بکنن اصلاً ناراحت نمی شم
تست روانشناسی شخصیت
به خود امیدوار باشید ، دیگران شما را بانشاط، سرزنده، سرگرم کننده و جالب و جذاب مى بینند. شما دائماً مرکز توجه جمع هستید و از تعادل رفتارى خوبى بهره مند هستید. فردى مهربان، ملاحظه کار و فهمیده به نظر مى رسید. قادر هستید به موقع باعث شادى و خوشى دوستانتان شوید و اسباب هلهله و خنده آنها را فراهم کنید و در همان شرایط و در صورت لزوم بهترین کمک بر اعضاى گروه هستید.
187
هدایا