0%
مستانه یعقوبی

مستانه یعقوبی

زن مجرد از شیراز

25 شهریور 1358 (42 ساله)

تاریخ عضویت: 21 بهمن 1390

ایران بیستی عزیز -با توجه به مشکلات نسخه فعلی ایران 20 مجبور به قطع سرویس با نرم افزار فعلی هستیم . این قطعی حدود یکماه دیگر اتفاق خواهد افتاد و انشالله با نسخه جدید بر خواهیم گشت . اما از آنجایی که تبدیل اطلاعات بسیار پر هزینه و زمانبر است اطلاعات فعلی سایت به طور کامل حذف خواهد شد لذا اگر به اطلاعاتی اعم از تصاویر ، پیام های خصوصی و ... نیاز دارید حتما از اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنید.

اطلاعات عمومی
نام نمایشی: مستانه یعقوبی
در یک خط: زود زنج ، مهربان
جنسیت: زن
دین: اسلام
وضعیت تأهل: مجرد
تاریخ تولد: 25 شهریور 1358 (42 ساله)
محل تولد: شیراز
زندگی با: با خانواده
سیگار: نمیکشم
مدل گوشی: htc
مدل خودرو: ندارم
هدف از عضویت: پیدا کردن دوست جدید، پیدا کردن دوستان قدیم، ارتباط با فامیل و دوستان، پیدا کردن همسر مناسب
اخلاق: خوش اخلاق
درباره من: درمورد خودم باید بگم : آدمی هستم مهربان ولی زود رنج علاقمند به کتابهای شعر هستم وکتابهای تاریخ ایران هم مطالعه میکنم وشخصیت کورش کبیررا دوست دارم و احترام میگذارم ، دوست دارم با کسی آشنا شوم که صداقت داشته باشه دریک کلام کردار نیک ، پندار نیک ، گفتار نیک ، و خصوصیات خوب داشته باشه
تست روانشناسی شخصیت
بدانید در نظر سایرین معقول، هوشیار، دقیق ، ملاحظه کار و اهل عمل هستید. همه مى دانند شما باهوش و با استعداد هستید اما مهمتر از همه فروتن و متواضع هستید. به سرعت و سادگى با دیگران باب دوستى را باز نمى کنید. اما اگر با کسى دوست شوید صادق، باوفا و وظیفه شناس هستید. اما انتظار بازگشت این صداقت و صمیمیت از طرف دوستانتان را دارید گرچه سخت دوست مى شوید اما سخت تر دوستى ها را رها مى کنید.
572