0%
حامد(گروه دادگاه تاریخ) ورژن 3!!

حامد(گروه دادگاه تاریخ) ورژن 3!! ...

مرد از تبریز

1 فروردین 1321 (78 ساله)

تاریخ عضویت: 31 تیر 1390

ایران بیستی عزیز - با توجه به درخواستهای زیاد همراهان همیشگی ایران 20 مبنی بر راه اندای مجدد سیستم پرداخت ، امکان پرداخت انلاین در سایت فراهم شده است . لطفا برای شارژ حساب خود به قسمت بالا صفحه موجودی - افزایش اعتباربیستک مراجعه کنید.
اطلاعات عمومی
نام نمایشی: حامد(گروه دادگاه تاریخ) ورژن 3!!
در یک خط: -
جنسیت: مرد
تاریخ تولد: 1 فروردین 1321 (78 ساله)
محل تولد: تبریز
هدف از عضویت: شرکت در بحث های گروهها و ...
درباره من: پروفایل دوم من نیز بخاطر دفاع از خود ،در مقابل اباطیل ذهنی و تهمت های اقای مدیر که در زیر هم متن ایشان و هم متن بنده را مشاهده میکنید حذف شد! البته بروز چنین اطوارهایی از ایشان نامنتظر نبود، ولی بزرگترین اشتباهی که در شرایط فعلی میتوانند برای شستن این وقاحت به تمام معنا انجام دهند همین حذف است.
=========
کاربران خاطی - اخطار و حذف
139834
139835

139836
139684
پروفایل تکراری
بروز رسانی 21/04
اخطار اول :
136654 حامد(گروه دادگاه تاریخ)-
اقدام به تبلیغ سایر سایتها در محیطهای عمومی ایران 20 به قصد فروش محصولات و یا ترویج عقاید
****************************************
باری تو را شاهد بگیرم که چگونه نقدی از تاریخ ،کاسه صبر دشمنان این نوشته ها و مامورین محافظت از ان لاطائلات تاریخی را لبریز می کند، بر تعداد و طیف آنان می افزاید، به موج شورش علیه روزنه های روشنایی برای ترویج حقیقت دامن می زند، چنانچه نمی دانم از چه راهی نام هایی همچون صدری، بهار ،سعید و الیاس را برای حرفشان گواه میاورند و من باب محکم کاری متهم می کنند به تبلیغ سایتی که به عنوان منبع و به شرط انصاف باید درج شود و به هیچ عنوان سایتی تجاری نیست.(narina.ir) اگر مسلمان نبوده و اینکار را گناه بزرگ غیبت ندانند، ایا رسم جوانمردی نبود که به ادرس ایمیلی که در اختیارشان بود اگاه میکردند تا فرد به اصطلاح خاطی در دفاع از خود چند سطری بی ازار ولی روشنگرانه بنویسد؟! گله از سایر کاربران بجاست که بسان هنرپیشه های قهوه تلخ برای خودشیرینی و برای هر حرف مدیر احسنت های مطولی ارائه داده اند بدون انکه حتی از صحت و سقم این تهمت ها اگاه باشند، با توجه به این نکته که اخطار فوق هیچگاه بدست من نرسید از خودتان بپرسید ذکر دلایل اینچنین مهوع و دروغ من باب حذف پروفایل من چه دلیلی داشته است؟ ایا برای باز ستاندن ابروی از دست رفته ی سازندگان و گردانندگان این سایت نبود؟!

علت حذف پروفایل من که در تمام مدت زمانی که عضو سایت بوده ام و فقط 1 بار اشاره به سایت narina.ir کرده ام که انهم به شرط رعایت اخلاق و ذکر منبعی برای مقاله ام بود چیست؟ این متن بعنوان سند بی ابرویی گردانندگان این سایت است که بوضوح با حقه بازی 4 پروفایل بی نام نشان را به گونه ای در بالای اسم بنده تیتر کرده اند که این موضوع را برای بیننده تداعی کنند که این 4 پروفایل متعلق به من بوده است ، حقه بازی کثیفی که خودشان هم از اعلام اشکار ان اجتناب کرده اند!
1