رسم و رسوم عجیب جنسی در کشور های دنیا +۱۸

ارسال توسط: آرمان تاریخ ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ دسته بندی: پیش فرض نظرات: 9 بازدید: 47397

۱- در جزیره Tazmanya واقع در جنوب شرقی استرالیا و نیز در منطقه Gippsland این کشور، عروس و داماد حین جشن عروسی روی حصیری که در میانه مجلس پهن شده، در برابر میهمانان اولین رابطه جنسی خود را برقرار می کنند.

۲- در کشور اندونزی واقع در جنوب شرقی آسیا، اگر ثابت شود که فردی عمل استمنا( خود ارضایی) انجام داده، سر آن فرد را به عنوان مجازات می توانند از تنش جدا کنند.

۳- بنا به سنتی در تایوان، واقع در شرق آسیا، یکی از خویشاوندان یا دوستان داماد باید **hamsokhan** عروس را از بین ببرد. بدین ترتیب داماد می تواند از انجام این وظیفه ناراحت کننده و نامطلوب رهایی پیدا کند.

۴- بر اساس سنتی در هندوستان، زنانی که برای انجام نظافت به خانه های دیگران می روند، می توانند وظیفه پاسخ دادن به نیازهای جنسی نوجوانان مجرد ساکن خانه را نیز به عهده بگیرد.

۵- در جزیره Guam واقع در اقیانوس کبیر، مردها می توانند شغلی متفاوت و بی نظیر در سراسر جهان را داشته باشند. مردانی که این شغل را انتخاب می کنند، شهر به شهر می گردند و در ازای دریافت پول از دختران باکره، اقدام به برقراری رابطه جنسی با آنها می کنند. بر اساس سنتی در جزیره Guam ازدواج دختران باکره به هیچ وجه مجاز شمرده نمی شود.

۶- در شهر Cali کشور کلمبیا در آمریکای جنوبی، اولین رابطه جنسی عروس جوان و شوهرش توسط مادر عروس به طور کامل زیر نظر گرفته می شود.

۷- بنا به قانون موسوم به Cottonwood که در ایالت آریزونای آمریکا جاری است، زوج ها نمی توانند در اتومبیلی که لاستیک آن پنجر شده به معاشقه بپردازند

۸- ماداگاسکار در شرق آفریقا تمام چیزهایش منحصر به فرد است و در جاهای دیگر وجود ندارد . مثل حیوانات -گیاهان -تاریخ زمین شناسی و امثال آن -ولی عجیب ترین مطلب تسلیت گفتن بومیان این کشور است .

در این کشور رسم است -شاید همین الان نیز باشد- که بعد از دفن متوفی همسر وی در آستانه کلبه خودش لخت مادرزاد می خوابد و مردان قبیله که می خواهند به او تسلیت بگویند او را در آغوش گرفته و معاشقه کاملی انجام می دهند تا انزال صورت گیرد و تا زمانی که زن بیوه اجازه ندهد باید عشق بازی ادامه داشته باشد .

طبق نظر و در خواست بیوه برای شادی روح شوهرش این مراسم بین سه تا چهل روز طول می کشد و اگر زن باردارشد پدر بچه همان شخص متوفی تلقی می شود و قبیله به وی احترام زیادی می گذارد . اگر مردی از این کار خوداری کند توهین به متوفی تلقی می شود . در این چهل روز زن کار نمی کند و دیگران برایش غذا می اورند و یا بچه هایش را نگهداری می کنند .

0
0

جنوب    ۲۵ مهر ۱۳۹۳
20

مهین    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
جالبه

نازلی    ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
mamnooon

محمد    ۱۶ اسفند ۱۳۹۰
ممنون

مهدی فامیلیم بماند    ۱۵ اسفند ۱۳۹۰
mer30

Arshya. Navid    ۱۵ اسفند ۱۳۹۰
آنها که می‌روند وطن‌فروش نیستند.
آن‌هایی که می‌مانند عقب مانده نیستند.
آن‌هایی که می‌روند، نمی‌روند آن طرف که مشروب بخورند.
آنهایی که می‌مانند، نمانده‌اند که دینشان را حفظ کنند.
همه‌ی آنهایی که می‌روند سبز نیستند.
همه ی آن‌هایی که می‌مانند پرچم به دست ندارند.
آن‌هایی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود. و آن‌هایی که می‌مانند، می مانند تا شاید روزی وطن را جایی برای ماندن کنن

Alina Mehr    ۱۵ اسفند ۱۳۹۰
na baba

علی( خداحافظ )    ۱۵ اسفند ۱۳۹۰
ممنونم.واقعا عجیب و جالب بود

خیلی عجیبه!

محبوب ترین مقالات پیش فرض
بازدید: 3929
نظرات: 45
0
43
بازدید: 4513
نظرات: 31
0
40
بازدید: 4016
نظرات: 44
0
39
بازدید: 3647
نظرات: 37
0
32
بازدید: 2046
نظرات: 28
0
29
بازدید: 2558
نظرات: 24
0
25
بازدید: 2718
نظرات: 26
0
20
بازدید: 3054
نظرات: 15
0
18
بازدید: 2912
نظرات: 17
0
18
بازدید: 1923
نظرات: 17
0
17
بازدید: 2133
نظرات: 27
0
17
بازدید: 1534
نظرات: 12
0
14