ajayebe donya

ارسال توسط: رفیق وفادار تاریخ ارسال: ۰۴ دی ۱۳۸۸ دسته بندی: پیش فرض نظرات: 6 بازدید: 4274

 

ده نفر از عجیب ترین های دنیا (یک ایرانی هم بین آن ها هست!)

 

1- یک تایوانی 64 ساله که بیش از سی سال است که نخوابیده است،این مرد بعد از یک تب در سال 1973 دیگر نتوانسته بخوابد. ظاهرا این بیخوابی طولانی تاثیری هم بر سلامتی اش نداشته است.او در یک مزرعه زندگی می کند و از خوک و مرغ نگهداری می کند و این کار تمام وقت او را می گیرد.

 

 

2-یک مرد هندی که برادر دوقلو اش را حامله بود. یکی از عجیب ترین موارد پزشکی که یک از دو جنین در داخل رحم دیگری مدفون شده است.او همیشه فکر می کرد که توموری در داخل شکم خود دارد تا اینکه این تومور زیادی بزرگ شد و پزشک ها پس از عمل اعضای انسان را از داخل شکم او بیرون آوردند.نکته جالب این است که وقتی یک دوقلو در بدن دیگری اسیر می شود می تواند به زندگی خود مثل یک انگل ادامه دهد تا زمانی که شروع به صدمه زدن به میزبان خود می کند.

 

 

3-یک سرباز ژاپنی که حتی پس از پایان جنگ جهانی دوم از ترس آمریکایی ها ۲۸ سال در خفا زندگی می کرد.او از سال 1944 تا 1972 در یک غار جنگلی زیر زمینی با دو نفر از ساکنان آنجا زندگی می کرد ، حتی پس از آنکه اعلامیه های پایان جنگ را دیده بود.

 

 

4-مهران کریمی ناصری (یک پناه جوی ایرانی) که از سال ۱۹۸۸ در فردوگاه دو گل پاریس زندگی می‌کند و از آن بیرون نیامده است.او بعد از اینکه در کشور خود به زندان افتاد به کشورهای مختلفی تقاضای پناهندگی داد که ناموفق بود. ظاهرا فیلم ترمینال که در سال ۲۰۰۴ ساخته شده بود و تام هنکس در آن بازی می کرد با الهام از مهران کریمی ناصری بوده است.با وسیله ها و کیف ها او همیشه شبیه یک مسافر است و کسی به او توجه نمی کند.

 

 

5-یک سیاستمدار ژاپنی که فکر می‌کند خدا و مسیح است و تصمیم دارد دنیا را با رسیدن به مدارج سیاسی تغییر دهد. او قایل به یکی بودن دین و سیاست است و می‌خواهد قوانین سازمان ملل را تغییر بدهد و … او در انتخابات زیادی شرکت کرده ولی موفق نشده است.

 

 

6-بیهاری هندی که یک کشاورز است در سال ۱۹۷۶ تا 1994 رسما مرده اعلام شده بود و او ۱۸ سال با دولت و بوروکراسی هند جنگید تا ثابت کند که زنده است. ظاهرا عمویش با رشوه او را رسما و دولتی کشتانده بوده است تا زمینش را تصاحب کند.او زمانی متوجه شد که می خواست از بانک وام بگیرد. بعدا معلوم شد که حداقل صد نفر دیگر هم سرنوشت او را دارند

.این انجمن الان 20،000 عضو دارد که تا سال 2004 آنها موفق شدند که 4 نفر از اعضا را زنده اعلام کنند.

 

 

7-دیوید ایکه که یک بازیکن حرفه ای سابق فوتبال بریتانیایی است، معتقد است جهان را کسانی اداره می‌‌کنند که از نسل خزندگانند. به نظر او این افراد تمایلات کودک آزاری و شیطانگرایانه دارند. او الیزابت دوم و جرج بوش را از نسل خزندگان قدیم می‌داند و در کتاب‌هایش (۱۵ کتاب) سعی می‌کند این افراد را معرفی و جهان را از دست آنها نجات دهد.او پس از یک سخنرانی 5 ساعته برای دانش آموزان مورد تشویق دانشگاه تورنتو در سال 1999 قرار گرفت.

 

 

8-الن بادن آمریکایی که از سال ۱۹۹۰ خود را به به پاپی انتخاب کرده است. او و طرفدارنش انتخابات واتیکان را به رسمیت نمی شناسند. الن را ۶ نفر از جمله والدینش با پاپی برگزیدند. او همچنان به کارش ادامه می‌دهد.

 

 

9-ناکاماتسو مخترع ژاپنی که بیش از ۳۰۰۰ اختراع داشته (از جمله فلاپی دیسک) و رکورد جهانی را برای تعداد اختراعاتش دارد. او در ۳۴ سال گذشته از تمام غذاهایی که خورده عکس گرفته و آن را تجزیه تحلیل کرده. هدفش این است که ۱۴۰ سال زندگی کند.

 

 

10-میشل لوتیتوی فرانسوی همه چیز می خورد از تلویزیون گرفته تا دوچرخه از آهن گرفته تا شیشه و پلاستیک و … البته اگر آن شی کمی برزگ باشد خوردنش نیز طول می کشد. مثلا دو سال طول کشید از1978 تا 1980 که او توانست یک هواپیما را بخورد. ظاهرا او یک معده و روده ای با دو برابر ضخامت قابل انتظار دارد و اسید گوارشی او دارای قدرت غیر معمولی است که به او امکان خوردن فلزات را می دهد

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران

سرویس: اجتماعی - حوادث

 

رسانه‌های دولتی انگلستان اعلام کردند: دومین پسر‌بچه در این کشور و در سن 13 سالگی پدر شد.

 

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پایگاه اطلاع‌رسانی روزنامه‌ تایمز نوشت: یک پسر نوجوان 13 ساله از یک دختر 14 ساله صاحب یک فرزند شد.

 

این دومین پسر‌بچه در انگلستان است که پس از «آلفی پاتن» 13 ساله پدر می‌شود.

 

در گزارش این روزنامه‌ همچنین آمده است که نام این دو نوجوان به دلایل امنیتی فاش نشده است. از طرفی، در گزارش رسانه‌های دولتی بریتانیا آمده است که این دو نوجوان در یک مدرسه مشغول به تحصیل بودند و در آنجا با یکدیگر آشنا شدند.

 

به گزارش ایسنا، بر اساس گزارشات رسمی دولت بریتانیا، بارداری زیر سن قانونی در این کشور به یک معضل برای خانواده‌ها بدل شده است، به طوری که اولین بار در سال 1997 میلادی «جنی تیگ» 12 ساله یک نوزاد دختر به نام «ساشا» به دنیا آورد. دو سال پس از این مورد، خواهران وی «چارلین» 17 ساله و «میراندا» 15 ساله در منطقه «پول» انگلستان کودکان خود را به دنیا آوردند.

 

امسال نیز در ماه فوریه، یک پسر نوجوان به نام «آلفی پاتن» 13 ساله از یک دختر 15 ساله به نام «شانتل استدمن» صاحب یک دختر به نام «میسی» شد.

 

البته پس از آن با انجام آزمایشات DNA مشخص شد که این کودک به یک نوجوان 14 ساله به نام «تیلور بارکر» تعلق دارد و نه به «آلفی» 13 ساله.

 

بر اساس گزارش روزنامه‌ تایمز و میل چاپ لندن، اکثر بارداری‌ها در دختران زیر 18 سال با سقط جنین خاتمه می‌یابد. به طوری که در سال گذشته میلادی انگلستان با بیش از 40 هزار سقط جنین مواجه بود.

 

در این میان، بر اساس آمارهای رسمی دپارتمان بهداشت انگلستان، بارداری نوجوانان در انگلستان طی یک دهه اخیر به بالاترین میزان خود رسیده است و دولت این کشور نیز تاکنون موفق نشده با این معضل مقابله کند.

 

 

0
0

ر-فتاح    ۰۴ دی ۱۳۸۸
ممنون

Sun 0111    ۰۴ دی ۱۳۸۸
عجبا
عجب چیزایی آدم میبینه ومیشنوه
ممنونمحبوب ترین مقالات پیش فرض
بازدید: 1556
نظرات: 45
0
43
بازدید: 1923
نظرات: 31
0
40
بازدید: 1559
نظرات: 44
0
39
بازدید: 1592
نظرات: 37
0
32
بازدید: 869
نظرات: 28
0
29
بازدید: 1442
نظرات: 24
0
25
بازدید: 1417
نظرات: 26
0
20
بازدید: 1802
نظرات: 15
0
18
بازدید: 1845
نظرات: 17
0
18
بازدید: 1177
نظرات: 27
0
17
بازدید: 1004
نظرات: 17
0
17