کوکا کولا => لا محمد لا الله

ارسال توسط: Ice Boy تاریخ ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۸۹ دسته بندی: اعتقادات و مذهب نظرات: 7 بازدید: 3433

 

کوکا کولا => لا محمد لا الله

سلامشاید شنیده باشید که میگن کوکا کولا یک کالای اسرائیلی هست و هزار چیز دیگه .

بحث کالای اسرائیلی بودن نیست خیلی بالاتر از اون هاست و وقتی بفهمید هنگ میکنید .

امروز می خوام یه چیزی بگم که شاید باعث بشه خیلی ها (مسلمون های واقعی) تا آخر عمرشون کوکا کولا نخورن که هیچ شاید یکم بعضی ها .... شون تکون بخوره یه جنبش ضد اون راه  بیفته و ...  - چرا؟

یادتونه در مورد فراماسون ها و گروه های شیطلان پرستی (یا بهتر بگم ضد خدا و منتظر ظهور دجال و صهیونیست ها ) یه چیزایی در بحث برج شیطان در مکه و سایه شیطان بر کعبه و همچنین یازده سپتامبر دلاری  و .. گفتم .

خوب که چی ؟ چه ربطی به کوکا کولا داره . در نگاه اول هیچ چیز معلوم نیست.مثل عکس زیراما وقتی قرینش کنیم و یا مثلا جلوی آینه بگیریم - کوکا کولا برعکس میشه

و اگه با خودکار  کلمات عربی اون را بنویسیم میشهلا محمد لا الله - فهمیدید - یعنی نه خدا و نه محمد و این اوج جسارت و پررویی و وقاحت هست که به خدا و پیامبر بزرگش اهانت میکنه و این محصول رو هم تازه مسلملنان با جان و دل میخرند و کلی هم برای خودش جایگاهی بدست آورده و مسلمانان و از جمله علما در این بحث سکوت اختیار کردند و انگار نه انگار .

شاید نمیدونند اما چرا ما باید به اطراف خودمون اینقدر بی توجه باشیم

حالا فهمیدید چرا میگم شاید تا آخر عمرتون دیگه این محصول و نخورید البته این اهانت ها و توطئه گری ها و تبلیغ برای منافع فراماسون هاو کابالیست ها (جادوگران عصر موسی و حضرت سلیمان که امروزه به صهیون رنگ عوض کرده اند و دنبال بدست آوردن کتاب های عظیم جادوگریی در زیر بیت المقدس  جایی که قبلا کاخ حضرت سلیمان بوده هستند ).


شما دوست عزیز این مطلب را به دوستان دیگت هم بگو و لا اقل حالا که فهمیدی این کالا رو تحریم کن -

فردای قیامت نگن ضد خدا کار کردی - دیگه حالا که میدونی نخر و ضدش فعالیت کن و با هم صدامون را به همه مسلمان ها برسونیم . 

اینکه به جای لا محمد لا الله

میشه بهتر دید که بشه لا محمد لا مکه

هر 2 تا نظریه بالایی درسته

اما این هم به نظر من جوری گذاشتند که اول شما مکه رو ببینید و دقت به نام الله نکنید . آخه مکه را کسی چیزی نمیگه و اگه دقت کنید میبینید اون a حرف آخر رو به صورت فونتی که نوشتند شبیه ه آخر الله هست اما چون مکه شبیه تر هست اکثرا لا مکه میخونند و متوجه عمق کار یعنی الله نمشوند .

اگر لا محمد لا مکه هم فرض بگیریم

اما متن این نوشته که کوکا کولا هست همون معنی لا الله رو میده چون لا محمد و لا مکه مخصوصا لا محمد یعنی محمدی نیست و وقتی محمدی و مکه ای  نباشه دین اسلام و خدایی که دین اسلام و کتاب خداوند عظیم الشان یعنی قرآن رو فرستاده نیست و کعبه هم میشه بت خانه دوران جاهلیت  -

دیگه همه میدونند که مسیح و یهود و .. همه ظاهر خدا رو هم به زور حفظ میکنند - و تنها اسلام هست و مخصوصا شیعیان که بر این ادعا و خداوند و اسلام تاکید دارند .

دشمنی اصلی جهانیان غرب به اسلام هست - چون حاضرند تو این اتفاقات و انقلاب ها که روی داده هر چی میخواد بشه و هر کی میخواد بیاد فقط دولت اسلام گرا و مخصوصا شیعه نباشه چون هر کسی رو میشه با پول زور و .. به سمت خودشون کشید ولی اسلام گرا ها به قول خودشون افراطی هستند و پیرو خدا هستند و .. که خودتون اوستا ترید.


.

0
0

علی ف    ۰۹ فروردین ۱۳۹۰
من یه سوال دارم این کوکاکولای بیچاره چه طوری نوشته بشه که دست از سرش بردارن ؟تا حالا که من یادمه همیشه فونتش اینطوری بوده خواهشا این بحث ها را نکنید اگه اینطوری باشه شاید این فارسی نوشتن ما در یه زبان دیگه ای چلوی آینه یه چیز دیگه ای خوانده بشه ؟؟؟اونوقت دیگه ...........

baraye bidariye baziha 1000 ta dalile dige hambiyari bazam kame/mamnun

حسین V    ۲۸ اسفند ۱۳۸۹
تو رو خدا دست از این چرت و پرتا بردارید همین چیزا مارو جهان سوم کرده

امید    ۲۸ اسفند ۱۳۸۹
خیلی قدیمی بود

حسین آبادانی    ۲۸ اسفند ۱۳۸۹
دمت گرم .فرج ان شاالله نزدیک است

محبوب ترین مقالات اعتقادات و مذهب
بازدید: 2147
نظرات: 28
0
23
بازدید: 2185
نظرات: 27
0
20
بازدید: 1424
نظرات: 21
0
19
بازدید: 1078
نظرات: 16
0
15
بازدید: 1102
نظرات: 8
0
12
بازدید: 1616
نظرات: 11
3
10
بازدید: 3019
نظرات: 11
0
10
بازدید: 1707
نظرات: 10
0
9
بازدید: 1623
نظرات: 11
0
8
بازدید: 607
نظرات: 4
0
6
بازدید: 631
نظرات: 3
0
6