ایران بیستی عزیز - با توجه به درخواستهای زیاد همراهان همیشگی ایران 20 مبنی بر راه اندای مجدد سیستم پرداخت ، امکان پرداخت انلاین در سایت فراهم شده است . لطفا برای شارژ حساب خود به قسمت بالا صفحه موجودی - افزایش اعتباربیستک مراجعه کنید.

حلول ماه مبارک رجب

ارسال توسط: پاسخگو دینی و مشاور مذهبی تاریخ ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ دسته بندی: اعتقادات و مذهب»متون دینی نظرات: 2 بازدید: 27
ماه رجب یکی از پرفضیلت ترین ماههای سال است به طوری
 

ماه رجب یکی از پرفضیلت ترین ماههای سال است به طوری که پروردگار این ماه را در میان بهترین ماهها معرفی کرده است . استجابت دعا در این ماه با ذکر و نماز های خاص ممکن می شود.ماه رجب ، ماه ولایت و امامت، ماهی است که رحمت گسترده الهی بر بندگانش جاری می شود.

از امام رضا(علیه السلام) روایت شده است:
هر که به اشتیاق ثواب، روز اول ماه رجب را روزه بدارد، خدای عزوجل، بهشت را بر او واجب گرداند؛ هر که روز وسط رجب را روزه بدارد، می تواند دو قبیله (پرجمعیت) مانند ربیعه و مضر را شفاعت کند؛ و هر که روز آخرش را روزه بدارد، خدای عزوجل او را از پادشاهان بهشت گرداند و شفاعتش را دربارة پدر، مادر و همة بستگان و آشنایان و همسایگان بپذیرد، گرچه در میان آنها مستحقان دوزخ باشند.( امالی شیخ صدوق، ص10.)

روایات در فضیلت اعمال و روزه ماه رجب بسیار است که علاقه مندان می توانند برای کسب فیض بیشتر به کتاب شریف «مفاتیح الجنان» شیخ عباس قمی(ره) مراجعه کنند.

0
4

محمد Abgine ابگینه    ۲۶ بهمن ۱۳۹۹
۲۰

سما ص    ۲۴ بهمن ۱۳۹۹
20

محبوب ترین مقالات اعتقادات و مذهب»متون دینی