ایران بیستی عزیز - با توجه به درخواستهای زیاد همراهان همیشگی ایران 20 مبنی بر راه اندای مجدد سیستم پرداخت ، امکان پرداخت انلاین در سایت فراهم شده است . لطفا برای شارژ حساب خود به قسمت بالا صفحه موجودی - افزایش اعتباربیستک مراجعه کنید.

فرصت ویژه «عرفه» را قدر بدانیم

ارسال توسط: پاسخگو دینی و مشاور مذهبی تاریخ ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ دسته بندی: اعتقادات و مذهب»متون دینی نظرات: 1 بازدید: 128
عرفه؛ فرصتی برای جاماندگان از رحمت ماه مبارک رمضان

عرفه؛ فرصتی برای جاماندگان از رحمت ماه مبارک رمضان

🌺 آنها که از رحمت و آمرزش ماه رمضان باز مانده‌اند اکنون رحمت ویژه خداوند فرا رسیده است و تنها باید دست به آسمان بلند کرد و با دلی شکسته طلب آمرزش نمود، این روز، روز استجابت دعا است که عرفه نام دارد.

اگر کسی در ماه رمضان بخشیده نشد یا این توفیق را پیدا نکرد که خود را در معرض مغفرت الهی قرار دهد، روز عرفه آن قدر عظمت دارد که بتواند جبران ماه رمضان کند و در آن روز اگر کسی به درگاه الهی روی آورد، مورد مغفرت خداوند قرار می‌گیرد.

امام صادق(علیه السلام) در این باره می‌فرمایند: «مَنْ لَمْ یُغْفَرْ لَهُ فِی شَهْرِ رَمَضانَ لَمْ یُغْفَرْ لَهُ اِلی قابِلٍ اِلاَّ اَنْ یَشْهَدَ عَرَفَةَ؛ کسی که در ماه رمضان بخشیده نشود، تا سال آینده بخشیده نمی شود، مگر اینکه عرفه را درک کند»( الکافي، ج 4، ص 66)

#زندگی_برنگ_خدا
https://eitaa.com/zendegybrangekhoda

0
2

سما ص    ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
20

محبوب ترین مقالات اعتقادات و مذهب»متون دینی