خدمات به اشتراک گذاری ویدیو آنلاین - خانه با کیفیت بالا برای میزبانی ویدئو و تماشای کاوش و تماشای فیلم ها آنلاین

ارسال توسط: online video sharing video تاریخ ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ دسته بندی: کامپیوتر، اینترنت و فناوری اطلاعات»شبکه و اینترنت نظرات: 1 بازدید: 136

خدمات به اشتراک گذاری ویدیو آنلاین - خانه با کیفیت بالا برای میزبانی ویدئو و تماشای کاوش و تماشای فیلم ها آنلاین

مکس توپ
همانطور که می دانید، یکی از بهترین روش های افزایش ترافیک سایت، انتشار و به اشتراک گذاری ویدیواست. در واقع، بازاریابی ویدئویی یکی از بهترین روشهای بازاریابی اینترنتی است که از طریق آن می توان با مخاطبان راحت تر ارتباط برقرار کرد. وب سایت ها برای اشتراک گذاری ویدئو ها هم در ایران و هم در خارج از کشور، که هر کس می تواند به صورت رایگان استفاده کند، عالی است. در این مقاله، من قصد دارم بهترین سایت های به اشتراک گذاری ویدیو را برای شما معرفی کنم تا بتوانید از آنها استفاده کنید تا ویدیوهای شما را بیشتر قابل مشاهده نمایند. با بهترین خدمات به اشتراک گذاری ویدیو در ارتباط باشید
بهترین خدمات به اشتراک گذاری ویدیو مکستوپ است و شما می توانید فیلم های خود را به مکستوپآپلود کنید و همچنین بیشتر بازدیدکنندگان را نیز می توانید با آپلود ویدیوهای خود در مکستوپ و لذت ببرید!
آپلود فیلم های خود را به صورت رایگان و گرفتن بازدید کنندگان بیشتر و کسب درآمد
مکستوپ، سایت به اشتراک گذاری ویدیو رایگان برای مشاهده و آپلود فیلم ها
مکستوپ.com یک پلت فرم سریع در حال رشد با ترافیک بسیار جدی است. بر خلاف یوتیوب، مکستوپ عمدتا دارای ویدیوهای حرفه ای است و دارای سه گزینه برای کاربران است: یک حساب اولیه با محدودیت و دو پرداخت با گزینه های پیشرفته و فضای بزرگتر. در اینجا تفاوت اصلی بین حسابهای آزاد و پرداخت می شود.
 
مکستوپ یک وب سایت به اشتراک گذاری ویدئو رایگان است که به کاربران امکان می دهد تا با مرور تگ ها، دسته ها، کانال ها یا گروه های ایجاد شده توسط کاربر، آنها را مشاهده، آپلود، مرور ویدئو ها را مرور کنند. مکستوپ ارائه می دهد طیف گسترده ای از محتوای ویدئویی تصادفی: از ویدیو های خنده دار حیوانات به گزارش های رسمی سیاسی است. اگر می خواهید ویدیو خود را به مکستوپ آپلود کنید، باید به یاد داشته باشید که طول فایل های ویدیویی به 2 گیگابایت و 60 دقیقه محدود می شود. همچنین کیفیت آپلود به کاربران معمولی محدود به 1280 * 720p می باشد. با این حال، این محدودیت ها یک مشکل واقعی نیستند و مکستوپ می تواند جایگزین خوبی برای یوتیوب باشد.
 
مکستوپ یک سایت ویدئویی برای علاقهمندان به بازی است. در اینجا مردم خود را پخش و یا صحبت در مورد بازی ها در حالی که دیگران آنها را تماشا زندگی می کنند و یا از طریق فایل های بایگانی. شما همچنین می توانید گیم پلی خود را پخش کنید یا بایگانی کنید، با دیگر بازیگران گپ بزنید و به جوامع مختلف بازی بپیوندید. حساب رایگان با تبلیغ در فیلم ها همراه است. اگر بخواهید آن را حذف کنید، توربو را در نظر بگیرید. در اینجا گزینه های بیشتری برای مشترکین توربو باز می شود:
بر خلاف کاربران توربو، افراد آزاد می توانند ویدیوهای زنده خود را در مکستوپ فقط 14 روز ذخیره کنند. مکستوپ دارای یک سیستم پیچیده پخش است، هنوز ایده خوبی برای استفاده از آن برای به اشتراک گذاری فیلم های بازی شما است. لطفا توجه داشته باشید که مکستوپ از ضبط در فرمت MP4 پشتیبانی می کند. اگر فایل های شما در یک پسوند دیگر قرار می گیرند، این راهنما را بررسی کنید تا آنها را به MP4 تغییر دهید.
 
 
 
 
 
مکستوپ یک پلت فرم به اشتراک گذاری ویدئو آنلاین است و شما می توانید فیلم ها، فانتزی ترین کلیپها و فیلم ها با کیفیت عالی را تماشا کنید و می توانید فیلم ها را برای لذت بردن خود به اشتراک بگذارید 
0
1

online video sharing video    ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
https://www.maxtoop.com/