اختراعی جدید

ارسال توسط: شبکه آموزش و پرورش(فرهنگیان) تاریخ ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۷ دسته بندی: اقتصادی نظرات: 12 بازدید: 309
طراحی سیستم آبیاری هوشمند کنترل از راه دور با پیامک
علی جمالی نیا دکترای فیزیولوژی گیاهان زراعی سیستم آبیاری هوشمندی طراحی کرده که از طریق پیامک از راه دور، روشن و خاموش می شود. این سیستم دارای دو بخش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است و شامل یک کیت الکترونیکی سیم‌کارت خور، شیر برقی دوربین و سایر متعلقات آن می شود.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه دکتر مجید یزدانپناه ضمن اشاره به موفقیت های قابل توجه در حوزه‌های گوناگون در زیرمجموعه های این اداره کل گفت: خوشبختانه این عرصه همواره تجلیگاه شکوفایی استعدادهای ویژه در همه زمینه ها بوده و هر چند مدت یک‌بار شاهد اختراعات و اکتشافات قابل توجهی از سوی این مجموعه بزرگ فرهنگی هستیم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه مدیریت منابع آبی را نیاز ضروری کشور دانست و با تاکید بر این که بیشترین حجم آب مصرفی کشور، صرف کشاورزی می‌شود، اظهار داشت: باید به سوی مدیریت خلاق مصرف آب در کشاورزی برویم. در این راستا لازم است منابع انسانی آفرینشگر در آموزش و پرورش و دانشگاه دست به کار شوند و با بهره‌مندی از تکنولوژی روز، این منابع گرابنها را مدیریت نمایند.

وی ضمن معرفی دکتر علی جمالی نیا هنرآموز هنرستان خوارزمی بیستون به عنوان طراح سیستم آبیاری کنترل از راه دور با پیامک، ادامه داد: باید بتوانیم به هوشمندسازی آبیاری توجه کافی داشته باشیم و کسانی که در این عرصه به اختراع و خلاقیتی ویژه می رسند، مورد توجه واقع گردند.

گفتنی است علی جمالی نیا دکترای فیزیولوژی گیاهان زراعی در این راستا سیستم آبیاری هوشمندی طراحی کرده که از طریق پیامک از راه دور، روشن و خاموش می شود. این سیستم دارای دو بخش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است و شامل یک کیت الکترونیکی سیم‌کارت خور، شیر برقی دوربین و سایر متعلقات آن می شود.

0
9

باور    ۰۹ آبان ۱۳۹۷
20

سید محمد موسوی    ۰۱ شهریور ۱۳۹۷
20

زهرا ا ا    ۰۵ مرداد ۱۳۹۷
20

بشار    ۰۵ مرداد ۱۳۹۷
🍁🌐لایک🌐🍁

sarina jahani    ۲۹ تیر ۱۳۹۷
20

nazli hassani    ۲۹ تیر ۱۳۹۷
20

افسانه    ۲۹ تیر ۱۳۹۷
20

سادات س    ۲۹ تیر ۱۳۹۷
20

سلیم احمدی    ۲۹ تیر ۱۳۹۷
۲۰

سما ص    ۲۹ تیر ۱۳۹۷
20

nikta shadi    ۲۹ تیر ۱۳۹۷
با عرض تبریک و تشکر از زحمات ایشان

درود برایران وایرانی که با شعار ما می توانیم ثابت کرد که توانا هستند.

محبوب ترین مقالات اقتصادی
بازدید: 1198
نظرات: 64
بازدید: 2000
نظرات: 26
1
77
بازدید: 977
نظرات: 3
1
76