زیباترین و معروف‌ ترین خانه‌ های درختی در دنیا

ارسال توسط: (خدایااین مصیبت تاوان کدامین گناه ما بود) Saba .m تاریخ ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ دسته بندی: گردشگری»نقاط دیدنی نظرات: 0 بازدید: 342

زیباترین و معروف‌ ترین خانه‌ های درختی در دنیا

 

شاید در بچگی شما هم پیش آمده باشد که در رویای داشتن یک خانه‌ی درختی بوده باشید. خانه‌ای چوبی که بر بالای بلند ترین و پربارترین درخت حوالی خانه تان بوده باشد. در این پست می‌خواهیم به زیباترین خانه‌های درختی دنیا سرکی بکشیم. خانه‌هایی کوچک و زیبا که رویای کودکی هر فردی را بر آورده می‌کنند. می‌توانید در صورت تمایل در این خانه‌ها چند روزی را سپری کنید و تورمسافرتی خاص و فوق العاده را تجربه نمائید. در این مقاله با همگردی همراه باشید.

1) TRANQUIL RESORT، هند، کرلا

این مجموعه‌ی زیبا و منحصر به فرد در شمال جنگل‌های بارانی کرلا قرار گرفته است. مجموعه توریستی گردشگری ترانکوئل با بهره مندی به 7 اتاق خصوصی و 2 خانه‌ی درختی اقامتگاهی منحصر به فرد برای مسافرین تور طبیعت گردی کرلا است. خانه‌های درختی این مجموعه از چوب درخت‌های قهوه ی محلی ساخته شده اند.این سایت گردشگری موقعیتی عالی برای آن دسته از گردشگران تور مسافرتی است که به دنبال یک محیط آرام امن و زیبا هستند. می‌توانید در این خانه‌های درختی زیبا چند روزی را سپری کنید و از تور طبیعت گردی خود لذت ببرید.

2) TREEHOTE HARADS، سوئد

اگر تنها چند کیلومتر از منطقه‌ی Arctic Circle فاصله بگیرید می‌توانید با این سایت گردشگری منحصر به فرد روبه رو شوید. این خانه‌های درختی با طراحی خاص سوئدی ساخته و پرداخته شده اند. این خانه‌ها که هر کدام 7 اتاق خصوصی و جالب را در خود جای داده اند می‌توانند تجربه‌ای متفاوت از اقامت در هتل را به گردشگران تور مسافرتی ارائه دهند از جهت دیگر می توانید در قالب تور یک روزه و تور طبیعت گردی از اطراف بازدید نمائید. این خانه‌ها به عنوان مجهز ترین خانه‌های درختی در دنیا شناخته می‌شوند و محبوبیت خاصی بین گردشگران تور مسافرتی بدست آورده‌اند.

3) AIRBNB'S SECLUDED INTOWN TREE HOUSE، آمریکا، جرجیا

خانه های درختی افسانه‌ای این منطقه تنها چند دقیقه با جنوب شهر جرجیا فاصله دارند. این خانه‌ها به عنوان محبوب ترین نقاط رویایی جهان در سال 2016 شناخته شده اند و به همین دلیل در اغلب فصل های سال در اختیار گردشگران مشتاق تور مسافرتی قرار می‌گیرند. این منطقه‌ی گردشگری حاوی 3 سایت مجزا است. خانه‌های درختی رویایی این منطقه تماما از چوب ساخته شده اند وسائل و مبلمان این خانه ها نیز ارگانیک و طبیعی است و به همین دلیل با استقرار در این خانه‌ها حسی جالب و خاص را تجربه خواهید کرد. طراحی منحصر به فرد خاص و عجیب و همچنین طبیعت بکر و دیدنی از فاکتورهای اصلی است که در این منطقه به چشم می آید.

4) FINCA BELLAVISTA، کاستاریکا

به طور حتم کاستاریکا جزو زیباترین مناطق دنیا است. طبیعت خاص این منطقه موجب شده که در تمام فصول سال مملوء از گردشگران و انواع تور مسافرتی باشد. یکی از دیگر نکاتی که موجب محبوبیت این ناحیه بین گردشگران خاص تور طبیعت گردی شده خانه‌های درختی خاص منطقه است. می‌توانید زیباترین و با شکوه ترین خانه های درختی را در جنگل های بارانی این منطقه پیدا کنید از پوشش گیاهی، صدای رودخانه ها و جریان آب و همچنین گونه‌های جانوری که ناحیه هست لذت ببرید. این امکان در اختیار گردشگران تور مسافرتی قرار داده شده که بتوانند در قالب تور یک روزه از طبیعت اطراف نیز دیدن کنند.

0
4محبوب ترین مقالات گردشگری»نقاط دیدنی
بازدید: 1338
نظرات: 63
0
187
بازدید: 1376
نظرات: 70
0
181
بازدید: 1647
نظرات: 47
0
171