ساخت ایمیل یاهو

ارسال توسط: ارغوان شیرازی تاریخ ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ دسته بندی: کامپیوتر، اینترنت و فناوری اطلاعات»شبکه و اینترنت نظرات: 6 بازدید: 402

ساخت ایمیل یا هو

ساختن ایمیل در یاهو برای همگان آزاد و رایگان است. اگر شما هم مایل هستید در یاهو صاحب ایمیل شوید، فقط کافیست مراحل زیر را با دقت طی کنید

. به آدرس mail.yahoo.com بروید یا ادرس زیر

https://login.yahoo.com/?.src=ym&.intl=us&.lang=en-US&.done=https%3a//mail.yahoo.com

2. پس از آنکه صفحه ایمیل یاهو کاملا باز شد، بر روی دکمه آبی رنگ Create New Account که بالا سمت راست صفحه قرار دارد کلیک کنید.

 

3. پس از کلیک بر روی دکمه !Sign up for Yahoo (یا لینک Sign Up) شما به صفحه ای هدایت می شوید که باید مشخصات خود را با دقت در بخشهای مربوط وارد کنید،

- در قسمت اول نام و نام خانوادگی را در قسمت های( نامFirst Name )و( نام خانوادگی)Last Name

- در قسمت Yahoo Username باید نام کاربری صحیح وارد کنید اگر چند لحظه صبر کنید یاهو یه شما چند نام کاربری پیشنهاد می کند که می توانید آنها را انتخاب کنید. سعی کنید نامی با معنی انتخاب کنید که به خاطر سپردن آن کار دشواری نباشد. (برای مثال من argavan shirazi را انتخاب میکنم . و اگر موجود نبود، عددی را به آخر آن اضافه میکنم). اگر نام کاربری مورد نظر شما از قبل توسط فرد دیگری انتخاب شده باشد،  پیام قرمز رنگ This ID is not available را مشاهده خواهید کرد که باید نام کاربری مورد نظر خود را تغییر دهید.

- در قسمت Password هم باید کلمه عبور صحیح وارد کنید. در فرم جدید ثبت نام یاهو باید حتماً کلمه عبور بین 8 تا 32 کاراکتر (حرف) داشته باشد، حتماً شامل هم حروف کوچک و هم حروف بزرگ باشد و حتماً باید شامل اعداد هم باشد. که مهمه و دقت کنین

- اما به قسمت بعدی میرسیم که اینجا شما باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا یاهو برای شما یک کد ارسال کند. در بین این کشور ها کشور ایران را انتخاب کنید. و در کادر جلوی آن شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید.

 

 

 

- در قسمت بعدی (Birthday) تاریخ تولد خود را به میلادی انتخاب کنید

- در قسمت بعدی جنسیت خود را انتخاب کنید (Male به معنی مرد و Female به معنی زن است - یا به ترتیب مذکر و مونث)

- (این مرحله اختیاری است و می توانید انجام ندهید!) در قسمت آخر می توانید یک شماره تلفن همراه دیگر به همان صورتی که شماره تلفن همراه اول را وارد کردید وارد کنید. در قسمت Relationship هم می توانید عبارت Friend را وارد کنید.

 - حالا بر روی دکمه Create Account کلیک کنید. اگر قسمتی از فرم را اشتباه پر کرده باشید، در همان صفحه میمانید و پیغام خطایی روبروی قسمت مربوطه به شما داده می شود، آن قسمت را اصلاح کنید. اگر با پیغام خطایی مواجه نشوید، به مرحله بعد خواهید رفت.

Yahoo Captcha

 

در این مرحله باید کد امنیتی که در تصویر می بینید را در کادر زیر آن وارد کنید  و به مرحله بعد بروید.

در مرحله بعدی مجدد شماره موبایل خودتون رو وارد میکنید و ایران را انتخاب میکنید و گزینه زیر ان را میزنید تا ثبت شده و برایتان کدی ارسال شود و ان را زیر شماره موبایل که نوشته شده در صفحه جاری ساخت ایمیل قرار میدهید و کلیک میکنید.کار تمام شد.

اگه کد ارسال نشد تبلیغات رو برای موبایلتون فعال کنین و مجدد تلاش کنید.بعد از اتمام 

به مرحله زیر میرید

به صفحه خوش امد گویی رسیدید

 

 

- حالا به صفحه تبریک برده می شود که بالای صفحه به شما تبریک گفته است (Congratulations). بر روی دکمه Click Here To Start ... که پایین صفحه قرار دارد کلیک کنید. حالا شما در صفحه اصلی ایمیل خود هستید، تبریک می گویم، ایمیل شما ساخته شده است. 

سوالی بود در خدمت دوستان هستم

ارغوان برای دوستان بهترینها آرزو داره

موفق باشید

 

 

0
10

مهدیه عاشق بابا    ۳۱ مرداد ۱۳۹۴
20

خیال سبز    ۳۱ مرداد ۱۳۹۴
20

سروش آریا    ۳۰ مرداد ۱۳۹۴
بله کامل و جامع ....سپاس از زحمتتون بانو

میر شجاع سیدین    ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
2000000000000000000000

ماریا احمدی    ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
عالی...عالی وخیلی اموزش خوب ومفید..مرسی خواهر جانم.بخاطر زحماتت .مرسی بخاطر درک وفهم ومتانتت..الهی به همه ی خواسته ها وارزوهات برسی..این چند روزه خیلی زحمتت دادم.سپاس بی حد.