این زن می‌گوید بعد از تماشای یک فیلم پ.و.ر.ن.و سه بعدی باردار شده است!

ارسال توسط: SHAKiBA تاریخ ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۸۹ دسته بندی: اجتماعي و جامعه نظرات: 7 بازدید: 13940

جنیفر یک زن سفید پوست آمریکایی‌ست. او در نیویورک زندگی می‌کند. یک روز جنیفر تصمیم گرفت با دوستانش به تماشای یک فیلم سه بعدی برود. این اولین بار بود که جنیفر فیلم سه بعدی می‌دید. او و دوستانش می‌خواستند تأثیر دیدن یک فیلم سه بعدی را عمیقا آزمایش کنند، برای همین یک فیلم پ.و.ر.ن.و را انتخاب کردند.

وقتی جنیفر و دوستانش مشغول بررسی تأثیرات منحصر به فرد فیلم سه بعدی بودند، کیلومترها دورتر از نیویورک در کشوری که جنیفر حتا نمی‌توانست جای آن را روی تقشه نشان بدهد، نفربری نظامی زیر آفتاب سوزان در جاده‌ای خالی و خلوت در حال حرکت بود. پشت نفربر مردانی آفتاب‌سوخته با یونیفرم ارتش آمریکا نشسته بودند و با تکان‌های ماشین بالا و پایین می‌شدند. صبح گزارش داده بودند که تروریست‌های وابسته به مقتدی صدر به یکی از پایگاه‌های ارتش آمریکا در الرّمادی حمله کرده‌اند و بلافاصله آنها را از بغداد راهی کرده بودند. بالا و پایین شدن نفربر آنها را به دیواره‌ی داغ فلزی می‌کوبید. با هر دست‌انداز چند فحش به هوا پرتاب می‌شد. فحش‌ها همه با حرف f شروع می‌شدند و خطاب به طیف متنوعی از ابناء بشر ـ از جورج بوش و صدام حسین گرفته تا ژنرال پترائوس و مقتدی صدر و … ـ صادر می‌شدند. در گوشه‌ای از نفربر، مرد جوانی چانه‌اش را روی لوله‌ی اسلحه گذاشته بود و چرت می‌زد. نفربر به یک چاله‌ی عمیق افتاد و همین باعث شد قنداق اسلحه‌ی سرباز سیاه پوستی که کنار مرد جوان نشسته بود به دماغ او بخورد و چرت او را پاره کند. مرد جوان فحش fدارش را مستقیما به سرباز سیاه پوست داد و لوله‌ی اسلحه‌اش را به دهان او گذاشت، اما با دیدن نگاه ملتمسانه‌ی سرباز سیاه پوست لوله‌ی اسلحه‌ را پایین آورد و زیر لب فحشی به خودش داد که کار پاره‌ وقتش در فروشگاه مک دونالد خیابان بیست و سوم شرقی بروکلین نیویورک و همسر جوانش جنیفر را رها کرده بود و به ارتش پیوسته بود؛ آن هم درست یک هفته قبل از اینکه برج‌های دوقلو تاریخ جهان را به قبل و بعد از فرو ریختنشان تقسیم کنند. مرد جوان آهی کشید و آهسته زیر لب گفت: جنیفر…

یک ماه بعد از تجربه‌ی منحصر به فرد تماشای فیلم پ.و.ر.ن.وی سه بعدی، سرگیجه‌های جنیفر شروع شد. کم‌کم حالت تهوع هم به سرگیجه اضافه شد. جنیفر صبر کرد تا یک هفته از روز پریودش بگذرد و وقتی خبری نشد، از نزدیک‌ترین دراگ استور یک دستگاه بی‌بی‌چک خرید، سریع به خانه برگشت و با ترس و لرز به دستشویی رفت. ده دقیقه بعد از دستشویی بیرون آمد و روی اولین صندلی وا رفت. بی‌بی‌چک از دستش افتاد و سرش را در دست‌هایش گرفت. روی بی‌بی‌چک علامت مثبت دیده می‌شد.

 

دو سال بعد…

بچه‌ی جنیفر به دنیا آمده است. پسری تپل مپلی با پوست سیاه و موهای وزوزی. جنیفر سفید پوست است. شوهر جنیفر هم سفید پوست است. در این داستان تنها دو سیاه پوست وجود دارد. یکی از آنها حاصل تخیل نویسنده است و قبل‌تر او را پشت نفربری در جاده‌ی بغداد ـ الرّمادی دیده‌ایم. اما سیاه پوست دیگر را فقط جنیفر و دوستانش دیده‌اند. او بازیگر فیلم پ.و.ر.ن.ویی بوده که آنها دیده‌اند. جنیفر می‌گوید پسرش شباهت عجیبی به بازیگر سیاه پوست دارد. او معتقد است تحت تأثیر فیلم حامله شده و هرگز با هیچ‌کس جز شوهرش ارتباط ج.ن.س.ی نداشته است.

شوهر جنیفر از عراق برگشته است. این روزها دارد با این فکر کلنجار می‌رود که از ارتش خارج شود و سر کارش در فروشگاه مک دونالد خیابان بیست و سوم شرقی بروکلین برگردد. فکر دیگری هم البته کم کم دارد در مغزش جا خوش می‌کند. او این روزها دارد به شباهت غریب بین همسرش جنیفر و مریم مقدس پی می‌برد.

جنیفر می‌گوید: «با وجود اینکه شوهرم به من اعتماد دارد، به هر حال ازدواج ما در خطر است. اما شوهرم می‌داند که من به او وفادار بوده‌ام.» شوهر جنیفر می‌گوید: «فیلم‌های سه بعدی خیلی واقعی هستند. این روزها تکنولوژی همه چیز را ممکن کرده است.»

جنیفر یک زن واقعی‌ست و واقعا چنین ادعایی کرده است. این هم لینک خبر مربوط به ادعای او:

Woman says she became pregnant after watching porn in 3D

 

0
0

♥ ♥ ♥مریم ♥ ♥ ♥    ۱۴ مهر ۱۳۹۲
مرسی

Saeid........................    ۲۵ شهریور ۱۳۸۹
mer30........................... ..................

فرشادم دیگه    ۲۴ شهریور ۱۳۸۹
مگه ميشه؟؟؟؟!!!!
مرسي...
http://www.google.com/search?q=%3Ca+href=%22http://irfreeup.com/%22%3E%3Cimg+src=%22http://irfreeup.com/images/owvqozacqxsdmbpl7vpm.jpg%22+border=%220%22+alt=%22%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF+%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1+%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%8A%D8%A7%D9%86+-+IRFREEUP%22+/%3E%3C/a%3E&sourceid=opera&num=0&ie=utf-8&oe=utf-8محبوب ترین مقالات اجتماعي و جامعه
بازدید: 2661
نظرات: 83
0
90
بازدید: 2713
نظرات: 61
0
62
بازدید: 1677
نظرات: 66
1
62
بازدید: 1839
نظرات: 51
0
55
بازدید: 2113
نظرات: 65
3
52
بازدید: 1894
نظرات: 40
0
40
بازدید: 1669
نظرات: 40
0
38
بازدید: 1139
نظرات: 41
0
36
بازدید: 3029
نظرات: 39
0
36
بازدید: 1646
نظرات: 29
0
27