عوارض خواندن داستان های سک30

ارسال توسط: rihane تاریخ ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ دسته بندی: روانشناسی نظرات: 198 بازدید: 22737نمیدونم تا بحال توی اینترنت به داستان های سک... برخورد کرده اید یا نه !؟ سوال مهم و اساسی این هست که چه کسانی و به چه منظوری این داستان ها را می نویسند !؟

عمده مسائل و نقاط حساس و قابل تامل در این نوع داستان ها ؛ سکس و خیانت به همکار و خویشان و همسایه و یا حتی مادر-خواهر-عمه-خاله را شامل می شوند. خوب با توجه به این موضوعات ؛ اهداف نویسنده و یا بهتره بگم نویسندگان این گونه داستان ها چیست؟

مطئنا” هدف سرگرم کردن و لذت بخشی و یا ایجاد حس روشنفکری و بالندگی و بلوغ در ما نیست !

تا بحال فکر کرده اید که هدف از اینگونه داستان های کوتاه و آنی و خیانت ؛ آنهم (اکثر اوقات) با محارم چیست ؟ سکس با محارم و خیانت و به دوستان و همسایگان و آشنایان و یا حتی همجنس بازی (زن با زن و مرد با مرد) چرا بایستی به صورت داستان در سرتاسر اینترنت به صورت گسترده گسترش یابد و من و شما و دیگری (که ممکنه مادر و پدر و خواهر و برادر من و شما باشند ) آن را مطالعه کنند !؟

در عمده این داستانهای سک... یک زندگی بی قید و شرط ؛ یک زندگی لذت بخش بدون مسئولیت ؛ سکس و لذت جنسی با هر کس و در هر شرایطی بدون هیچ شرم و حیایی ؛ و تن دادن به مسائل جنسی بدون هیچ مرز و قاعده و قانونی القا شده و حتی نویسندگان این گونه داستانها در صدداند تا حریم پاک خانواده را هم به این سمت و سو کشانده و فریاد بزنند که شهوت و لذت بالاتر از هرچیزی است !!!

تا به حال فکر کرده اید داستان های سکسی چگونه تاثیرات منفی بر ذهن خواننده می گذارد؟ در اکثر این داستانها رابطه جنسی شخصیت های داستان با اعضای خانواده، دوستان، اقوام همسر، دوستان خریدار یا فروشنده مغازه و … است. مطمئنا در اطراف خواننده همه این افراد زندگی می کنند و خواننده داستان ها بد گمانی اش نسبت این افراد شروع می شود و حتی در بعضی موارد به خودش این اجازه را می دهد که به جای یکی از شخصیت های داستان باشد و این اول بدبختی اش است.

انسان بدبین پرخاشگر می شود انسان بدبین بی اعتماد می شود و انسان بدبین آرام آرام بدون اینکه خودش بفهمد همه چیزش را از دست می دهد در اکثر داستانهای با این گونه موضوعات دختران جوان را شهوت پرست و بسیار مشتاق و زنان را گرم و سرشار از حس و میل جنسی و فاقد هرگونه مسئولیت قانونی و شرعی و وجدانی و مردان را سـرد و بی رمق نشان داده و در بسیاری از مواقع این زنان و دختران هستند که پیشنهاد داده و مردان هم از خدا خواسته قبول می کنند و یا اینکه در نبود جنس مخالف به خود ارضایی روی آورده و طوری وانمود می شود که حتما و بدون فوت وقت و درنگ بایستی این حس و شهوت ارضا شود. !!!

نویسندگان این مجموعه از داستانهای آلوده و با هدف ؛ تمام افراد جامعه را در تیرس خود قرار می دهند؟؟

به نظر شما چه اهداف و منافعی در ورای براندازی و شکستن اصول و اعتقادات حاکم بر خانواده هاست !؟

مطمئنا” نویسندگان این سری از داستانها و گسترانندگان آنها در جامعه و در نهایت افکارعمومی منتظر ماحصل و نتیجه آن هستند ؛ که بایستی ویران کننده و گسترده تر در جامعه ظهور کند. خانواده کوچکترین و بنیادی ترین نهاد یک جامعه است. هر رویدای که در خانواده روی دهد ؛ اگـر بررسی و علت یابی و برطرف نشود مانند یک بیماری مسری و واگیردار به تک تک خانواده ها سرایت و در نهایت بدنه جامعه را دربــر گرفته و جامعه را به سمت و سوی “نطفه هرزه” که همان رویداد اولیه در خانواده هست ؛ می کشاند.

 حال نظر شما دوست عزیز را جویا می شوم که آیا ؛ داستان های سکسی سرگـرمی کوتاهی است برای ما یا نابودی ریشه هاست !؟؟ حرف من با تو دوست عزیزی هست که شاید در حال جستجوی این دوکلمه (داستان سکسی)بوده ای: دوست عزیزم قبل از اینکه همه چیزت را از دست بدهی کمی فکر کن اگر حرف هایم دروغ بود به راهت ادامه بده و گرنه یک دعای کوچک همین لحظه به حال من کن تا هیچ وقت بدبین نباشم   

 ((خوشحال می شم نظر شما رو هم در مورد این موضوع بدونم))

http://rezamashti.blogsky.com/1391/10/20/post-27/

0
165

سید محمد موسوی    ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
20

ali alavi    ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
20

محبوبه محبوب    ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
Like

nazli hassani    ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
20

مینا اعلایی    ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
هیچوقت نمیخونم حتی شنیدن اینکه این داستانها هست حالمو بد میکنه

mehdi afshari    ۱۴ تیر ۱۳۹۴
20

kianosh mohammadi    ۱۶ خرداد ۱۳۹۴
20

رها آرامش    ۰۱ فروردین ۱۳۹۴
20

آیلا حسینی    ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
20

علیرضا هستم    ۱۷ بهمن ۱۳۹۳
با سلام . حق با شماست . اینگونه داستانها خانمان براندازه س واقعا

parisa    ۰۳ آذر ۱۳۹۳
ta jaei ke mitavanid az khodetan moraghebat konid in mataleb mokhareb zehne pak hastand

پریا سپهری    ۳۰ آبان ۱۳۹۳
20

زهره درویشی    ۲۲ آبان ۱۳۹۳
اینگونه داستانها وماهواره باعث ازهم گسیختگی خانواده هاشد وآماره طلاق دراینچندسال اخیر روبه افزایش رفته که عامل همین ماهواره است باتشکر ازدوست عزیز 200000

SOHIL ABASI    ۱۶ آبان ۱۳۹۳
20000000

hamid A    ۱۷ مهر ۱۳۹۳
کار کاره اسراییل و اینگیلیسه . مرگ بر آمریکا .

جواد امیری    ۰۸ مهر ۱۳۹۳
عالی 20

طلا سعادتی    ۰۴ مهر ۱۳۹۳
ممنون

جنوب    ۰۲ مهر ۱۳۹۳
عالی

پيمان پورهادي    ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
هر حسی که از راه درستش پاسخ داده نشه فاجعه میشه

پریا خانوم    ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
20

مسعود و بابایی    ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
خیلی عالی بود

پری    ۲۳ شهریور ۱۳۹۳
20

ღ❤ღﺣﺎﻣﺪღ❤ღ    ۱۷ شهریور ۱۳۹۳
واقعا چرا باید کاری بشه که یه عده به سمت داستانها برن

bahar shams    ۲۱ مرداد ۱۳۹۳
20

bahar shams    ۲۱ مرداد ۱۳۹۳
20

مرتضی گل پسر    ۱۹ مرداد ۱۳۹۳
ازدواج رو غول بزرگ کردند....پیامدهاش حالا حالا ها هست

سیما عزیزی    ۳۰ خرداد ۱۳۹۳
با سلام: درود خدا بر شما که در مقابله با این تهاجم فرهنگی بپا خاسته اید و راه شما راه جهاد قلم با دشمنان اسلام و انسانیت است. تاثیرات اینگونه داستان ها پروش هوسرانی و بی بنده باریی است که ممکن است دامان هر انسان آزاده و پاک را بگیرد و باعث طلاق ها ی خانوادگی و ترویج فساد و در نهایت زندگی در پوچی و خودکشی را به همراه دارد.امید است با یاری خدا،همانقدری که سایت های این داستان های گاها تخیلی را ترویج می دهد ،سایت هایی نیز باشند که از عوابق این بی عفتی ها مردم را آگاه نمایند.قابل ذکر است خواندن آن دا

minoo E    ۳۰ خرداد ۱۳۹۳
کسانی که اینها را مینویسند خود بیمارند.

رامتین    ۱۵ خرداد ۱۳۹۳
عاغا من یه سوال دارم اونایی که گفتن اینا بدن منم قبول دارن حالا بگین خداییش تاثیری که فارسی وان داره بدتره یا این داستانا قول میدم اکثر اونایی که گفتن این جور داستانا بدن ماهواره دارن تو خونه و فارسی وانم میبینن خب اشکال کار کجاست پس؟؟؟؟؟؟؟

نينا    ۱۳ خرداد ۱۳۹۳
20

مریم بانو    ۰۹ خرداد ۱۳۹۳
20

صبا زند    ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
dustaye khub kesayi ke jame ro be lajan keshidan afrade khode jamee hastan na biganegan va age tak take afrade jamee rayat konan jameeye salami khahim dasht pas daste khode mast ke bonyane khanevadamuno hefz konim va payehasho mohkam

sara sohrabi (مدیر شبکه بندرانزلی)    ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
20

سارا شادی    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
mer30

رقیه Rezaie    ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
تشکر 20

فاطمه    ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
عالی بود...202020

hamid    ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
موافقم

مهران تقوی    ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
200000000000000

نفس    ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
20

nafas mohyi    ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
20

Armin shakiba    ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
20

tootia b    ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
این داستان ها مثل سمه برای ریشه درخت فرهنگ ما ایرانی ها...

سعید..    ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
20

saeed ghamsari    ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
20

مهران    ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
با سلام - مرسي بابت مقاله - موضوع خوبي بود - ممنون - فقط اي كاش موارد عميق تر بررسي ميشد - حرفهايي كه زده شده خوب بود و تقريبا" اكثر دوستان با اين موارد تا حدودي آشنايي دارند - و با خطرات عوارض و بيماريهاي ناشي از اين نوع تفكر كم و بيش اشنايي دارند - همه ميدانند اين بد است ولي اگه علمي تر به موضع پرداخته ميشد و راه حلهاي عملي درمان ها رو هم پيشنهاد ميكرديد بهتر ميشد - شايد براي اينكه راه هاي درمان يا پيشگيري رو بعنوان يه نظر سنجي مطرح ميكرديد شايد البته شايد دوستان پيشنهادهاي جالبي رو

مرضیه    ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
متاسفانه چیزی که الان خیلی زیاد شده وباید جلوگیری بشه ولی متاسفانه در این زمینه کسی اقدامی نکرده

abass habibi    ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
20

محبوب ترین مقالات روانشناسی
بازدید: 3062
نظرات: 188
0
323
بازدید: 3217
نظرات: 164
0
322
بازدید: 2189
نظرات: 207
بازدید: 2707
نظرات: 178
0
298
بازدید: 2639
نظرات: 131